هزینه ثبت شرکت در کرج

هزینه ثبت شرکت در کرج 

برای اطلاع از کلیه ی مراحل ثبت شرکت در کرج و همچنین هزینه ثبت شرکت در کرج  میتوانید با کارشناسان ثبت شرکت در کرج تکسفیر در تماس باشید و مشاوره های لازم را در این زمینه کسب کنید شما با یک بار هزینه ثبت شرکت در کرج  میتوانید سالها از مزایای بیشمار ثبت شرکت در کرج بهره مند شوید و فعالیت و شغل خود را قانونی کنید شما با ثبت شرکت در کرج و تعییتن یک نام برای شرکت جلوی سواستفاده ی سودجویان را میگیرید و به کسی اجازه نمیدهید تا با نام شرکت شما به فعالیت بپردازد و شما را زیر سوال ببرد با ثبت شرکت در کرج و پرداخت یک بار هزینه ثبت شرکت در کرج از مزایای ثبت شرکت در کرج بهره مند شوید و مشکلات احتمالی پیش آمده را در آینده ی کاری خود از بین ببرید.

مزایای ثبت شرکت در کرج

با ثبت شرکت در کرج تمامی قرار داد های بین شرکا رسمی و قانونی بوده و دارای اعتبار می باشد ، و بعد ها هیچ یک نمی توانند مانند اسناد غیر رسمی از وجود شرکت نامه و اساسنامه و سایر تصمیماتی که به ثبت می رسد اظهار بی اطلاعی نموده و یا به ایراداتی که درباره ی اسناد غیر رسمی ممکن است وارد نمود استناد نمایند.

شرکت به ثبت رسیده می تواند فعالیت و معاملات مالی و اقتصادی بسیاری را انجام دهد .

در صورتی که شرکت دچار انحلال و یا ورشکستگی شود طبق مقررات به کلیه امور مالی شرکت رسیدگی می شود

در موقع انحلال یا ورشکستگی با مقررات خاصی به وضع مالی شرکت رسیدگی می شود

هدف از ثبت شرکت در کرج

با ثبت شرکت در کرج امور شما در چهار چوب قانون و با توجه به موارد بسیار مهمی انجام می شود که می تواند در نهایت منجر به پیشرفت و ارتقای سطح کیفی و افزایش میزان فعالیت تجاری شما گردد.

ثبت شرکت در کرج برای صاحبین شرکت ها با ثبت شرکت در کرج به صورت اختصاصی می توان امور زیر را انجام داد .

مواردی مانند:

خريد و فروش

صادرات و واردات کليه کالاهاي مجاز بازرگاني

اخذ و اعطاي نمايندگي داخلي و خارجي

شرکت درمناقصات و مزايدات دولتي و عمومي

ايجاد شعب در سراسر کشور

شرکت در نمايشگاههاي داخلي و خارجي

اخذ وام و تسهيلات از کليه بانکها و موسسسات دولتی و خصوصی

معمولا با ثبت این گونه شرکت ها علاوه بر کالاهای مجاز بازرگانی معمولا کالاهایی را که مربوط به حوزه فعالیت شرکت می باشند نیز قید می گردد و در واقع با این عمل حوزه فعالیت شرکت گسترده تر خواهد شد .

با مراجعه به اداره ثبت شرکت در کرج ها می توان شرکت خود را ثبت نمود ، البته طبق اساسنامه های نوین شرکت های زیر قادر به ثبت شرکت در کرج خواهند بود :

۱-ثبت شرکت در کرج با مسئولیت محدود

۲-ثبت شرکت در کرج سهامی خاص

۳-ثبت شرکت در کرج تعاونی

۴-ثبت موسسه

۵-ثبت شرکت در کرج تضامنی

۶-ثبت شرکت در کرج نسبی

۷-ثبت شرکت در کرج مختلط سهامی

۸-ثبت شرکت در کرج مختلط غیر سهامی

۹- ثبت شرکت در کرج سهامی عام

اولین گزینه ها برای ثبت شرکت در کرج بیشترین متقاضیان را در بر خواهد داشت که به همین دلیل از میزان اطلاع رسانی بالاتری برخوردار هستند، نیاز است تا با دریافت مشاوره های تخصصی در این رابطه بهترین و سریع ترین ثبت شرکت در کرج را انجام دهید .

البته ثبت شرکت در کرج با مسئولیت محدود بیشترین آمار را از لحاظ ثبت دارا می باشد، مهم ترین علت آمار بالای ثبت این نوع شرکت ها را شاید بتوان ثبت شرکت در کرج با حداقل ۲ نفر شریک و عدم نیاز به واریز سرمایه ی شرکت به حساب عنوان نمود، البته موارد دیگری نیز در این بحث دخیل خواهند بود که توسط کارشناس ثبت توضیح داده خواهد شد.

مراحل ثبت شرکت در کرج

ابتدایی ترین مرحله برای ثبت شرکت در کرج ، انتخاب موضوع شرکت است که باید با همکاری و همفکری شرکا انجام شود . موضوع شرکت چیزی است که شرکت برای آن تاسیس شده باشد.موضوع شرکت باید مشروع و متضمن منافع عقلانی باشد و الا از موارد ابطال شرکت خواهد بود. در واقع باید اهداف شرکت به واقعیت نزدیک و دست یافتنی باشند. مدیران نمی توانند در عمل از حد موضوع شرکت تجاوز نمایند و در صورت تجاوز ،عمل آن ها اثر قانونی ندارد و در صورت تفریط یا تعدی کلیه ی مدیران متضامناً مسئول خسارت صاحبان سهام خواهند بود ، در صورتی که فعالیت شما نیازمند به اخذ مجوز باشد اخذ مجوز از ارگان های مربوطه مورد نیاز و ضروری است.

بعد از این مورد باید به نوع شرکت هم توجه داشت .

بد نیست بدانید که طبق ماده ۲۰ قانون تجارت شرکت ها می توانند شامل یکی از انواع زیر باشند :

شرکت سهامی عام

شرکت سهامی خاص

شرکت با مسئولیت محدود

شرکت تضامنی

شرکت نسبی

شرکت مختلط (اعم از سهامی و غیر سهامی)

نکته مهم :

انتخاب نوع و قالب شرکت به اهداف اعضا در آینده و نوع فعالیت افراد،میزان مسئولیت هر یک از شرکا و تعداد افراد عضو بستگی دارد. برای اطلاع از شرایط و ضوابط هر یک از انواع شرکت ها نیاز به دریافت مشاوره از متخصصین ثبت خواهید داشت ، با مراجعه به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر می توانید از مشاوره های تخصصی در این زمینه بهره مند شوید .

مرحله دوم)مرحله ی بعد از انتخاب نوع شرکت ، تعیین میزان سرمایه می باشد ، این که سرمایه را چه کسی و چه کسانی تامین نمایند نیز مورد اهمیت است . سرمایه از مهم ترین عوامل تجارت بوده و بزرگ ترین وسیله ی جلب منفعت است.هر شرکت باید دارای سرمایه باشد تا بتواند نتیجه ای از عملیات خود که تجارت است برده و منتفع شود.اهمیت شرکت های تجاری را از سرمایه ی آن ها می توان درک کرد.برای سرمایه حداکثری تعیین نشده و شرکا به هر مقدار که بتوانند ممکن است سرمایه را افزایش دهند. .لازم به توضیح است در قانون تجارت حداقل میزان سرمایه ۰۰۰/۰۰۰/۱ ریال می باشد .

مرحله سوم)تعیین مدت فعالیت شرکت ، مدت زمان فعالیت شرکت ها در انتخاب نوع شرکت ها نیز تاثیر گذار هستند ، شرکت ممکن است برای مدت محدودی مثلاَ۶ یا ۱۲ سال تشکیل شود و نیز ممکن است برای مدت نا محدودی باشد.

مرحله چهارم)انتخاب مرکز اصلی شرکت ( نقطه فعالیت ) مرکز اصلی شرکت و نشانه ی صحیح آن باید مشخص شود .مرکز اصلی شرکت همان مرکز اداره ی آنست که معمولاً مجامع عمومی در آن جا تشکیل و مدیران و بازرسان در آن جا انجام وظیفه می نمایند

مرحله پنجم)تهیه و ارائه مدارک مورد نیاز ، در این مرحله لازم است تا با بررسی کارشناس ثبت کلیه مدارک خود را تهیه و تحویل نمایید ، برای ثبت شرکت در کرج می بایست مدارک لازم برای ثبت هر نوع از شرکتی که مورد نظرتان است فراهم گردد.

موسسه ی حقوقی تکسفیر ارائه دهنده خدمات در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج ،ثبت برند، جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری و جواز کسب در کنار شما مشتریان عزیز است .

با ما در ارتباط باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *