ثبت شرکت های خدماتی

مراحل ثبت شرکت و اخذ مجوز برای شرکت های خدماتی چگونه است؟

شرکتهای خدماتی ـ نظافتی به منظور تسهیل نظافت منازل و یا سازمان ها و شرکتها تشکیل شده است. این شرکتها با در اختیار داشتن پرسنلی خبره در امر نظافت، میتوانند به سازمانها و منازل کمک کنند.

ثبت شرکت خدماتی نیز همچون سایر شرکت ها در قالب شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود قابل ثبت می باشد. لذا برای ثبت آن باید مدارک لازم برای این شرکت ها باید تهیه گردد لذا در پایین به یادآوری مدارک و شرایط آن میپردازیم .لازم به یادآوری است ،شما سروران ارجمند، در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.کارشناسان ما با ارائه ی خدمات حرفه ای و کارآمد،شما را در تمامی مراحل ثبت شرکت یاری و مساعدت می نمایند .

 شرایط ثبت شرکت خدماتی سهامی خاص عبارتند از:

حداقل ۳ نفر عضو+ ۲ نفر بازرس

حداقل ۳۵ درصد سرمایه نقداَ پرداخت شود.

حداقل سرمایه ۱۰۰۰۰۰۰ریال

شرایط ثبت شرکت خدماتی با مسئولیت محدود عبارتند از:

وجود حداقل ۲ نفر عضو

حداقل سرمایه ۱۰٫۰۰۰۰ ریال

تعهد با پرداخت کل سرمایه

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت خدماتی سهامی خاص به شرح ذیل می باشد:

کپی مدارک شناسایی کلیه اعضاء (کارت ملی و شناسنامه(

امضای اقرارنامه

اصل گواهی عدم سوپیشینه

اخذ مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع

تنظیم وکالتنامه بنام وکیل،چنانچه امور توسط وکیل انجام می شود

مدارک ثبت شرکت خدماتی با مسئولیت محدود به شرح ذیل می باشد:

کپی مدارک شناسایی(کپی شناسنامه و کارت ملی(

اصل گواهی عدم سوء پیشینه

امضای اقرارنامه

مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع

پس از گرداوری مدارک مورد نیاز کارشناسان ما نسبت به تهیه ی شرکتنامه(برای شرکت های مسئولیت محدود)،اظهارنامه شرکت،اساسنامه و صورتجلسات مجمع عمومی شرکت اقدام می نمایند و با ورود به سامانه ی اداره ی ثبت شرکت ها، اقدام به ثبت اینترنتی اطلاعات می نمایند.

در گام بعدی،منتظر تاییدنظر توسط سامانه ثبت شرکت ها می مانیم ،پس از تایید اطلاعات سامانه از ما میخواهد تا مدارک را از طریق پست به اداره ثبت شرکت ها ارسال نمایند.پس از ارسال مدارک،کارشناس مربوطه مدارک متقاضی را مورد بررسی قرار می دهد تا بی نقص بودن آن احراز گردد.چنانچه کارشناسان هیچگونه ایرادی در مدارک مشاهده ننمایند،از متقاضی دعوت به عمل می آورند تا همراه با اصل مدارک جهت اخذ امضا و تطبیق مدارک به اداره رجوع نماید.پس از تایید و امضای رییس اداره،آخرین مرحله جهت ثبت شرکت مواد غذایی،درج آگهی شرکت در روزنامه رسمی می باشد.پس از درج در روزنامه، کار ثبت به پایان رسیده است.

همان طور که ملاحظه نمودید،برای ثبت یک شرکت خدماتی الزامی است تمامی تشریفات ذکر شده انجام شود.اجازه دهید مشاوران مجرب ما در ثبت شرکت تکسفیر،با ارائه خدمات حرفه ای کارآمد،شما را در تمامی مراحل ثبت شرکت یاری و مساعدت نمایند

شرکت ثبتی حقوقی تکسفیر مشاور شما در  کلیه امور ثبت شرکت ،ثبت برند ،جوازتاسیس ،رتبه بندی،پروانه بهره برداری

با ما در ارتباط باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *