ثبت شرکت در خارج از کشور

چه در دوران تحریم چه پس ازکاهش و لغو  تحریم ها از طریق ثبت شرکت در کشور مورد نظر  خود ( از نظر تجاری) می توانید از مزایای داشتن  یک شرکت خارجی برای بازرگانی و سرمایه گذاری  بین المللی استفاده نمایید. به این شکل که شرکت واسط امور تجاری شما متعلق به خود شما باشد و امور نقل و انتقال پول و ثبت سفارش و ترانسفر کالا ازطریق شرکت خود شما انجام خواهد شد.

همچنین ثبت شرکت در خارج از کشور یکی از راه های گرفتن اقامت و ورود  به آن کشور محسوب می شود. برای مهاجرت به یک کشور گاها باید اقدام به سرمایه گذاری نمائید ولی ممکن است با  صرف هزینه و وقت کمترازطریق ثبت شرکت بتوانید برای  خود و اعضای خانواده خود اقامت یک کشور را اخذ نمائید. اطلاع ازقوانین حقوقی و ثبتی هر کشور امکان نیل به این هدف با سرعت و اطمینان بیشتر را برای شما فراهم می آورد لذا توصیه می کنیم در این خصوص با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ثبتی تکسفیر تماس حاصل نمایید.

افتتاح حساب بین المللی از روشهای دیگرتسهیل تجارت بین الملل است.  با افتتاح حساب بانکی بین المللی علاوه بر  امکان اخذ ویزا کارت، شما می توانید  از امکانات اینترنت بانک و سوئیفت و حوالجات اینترنتی  نیز به راحتی  استفاده نمائید .البته محدودیت هایی نیز وجود دارد  که می کوشیم  شما را با این محدودیت ها و راه حل ها ی آن آشنا نمائیم.

Registration of companies abroad is also a way of obtaining residency and entry considered that country. with speed and confidence to provide you with experts, so we recommend in this regard, please contact Tksfyr Institute of the patent rights.
International trade is Dygrts·hyl international account opening procedures. we know it.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *